Road to the Final: een terugblik na 2 weken WK gekte

Road to the Final: een terugblik na 2 weken WK gekte

De laatste match die we gespeeld hebben was op zaterdag 14 juli, ideaal dus voor een terugblik over het traject van onze Rode Duivels en Road to the Final.

Lees meer

Basisschool Klim-Op werkt aan nieuwe speelplaats

Basisschool Klim-Op werkt aan nieuwe speelplaats

De renovatiewerken werden al een paar jaar geleden opgestart waarvan de realisatie van een nieuwe speelplaats ook deel uit maakt. Terwijl de leerlingen genieten van hun verdiende vakantie worden de voorbereidende werken gestart.

Lees meer

Einde schooljaar 2017/2018

Einde schooljaar 2017/2018

Alweer een schooljaar voorbij en alweer nemen onze scholen afscheid van hun 6de jaars leerlingen. Alle afgestudeerden gaan hun eigen weg op naar een mooie toekomst. Dit wouden wij niet voorbij laten gaan zonder elke school de kans te geven hier zelf nog iets over te zeggen. Wij bij Thuis In Houtem wensen alle Houtemse afgestudeerden veel succes in de middelbare school!

Lees meer

Inhuldiging nieuwe personeelswagen post Sint-Lievens-Houtem

Inhuldiging nieuwe personeelswagen post Sint-Lievens-Houtem

Naar aanleiding van de brandweerhervorming werd — de toenmalige voorpost van brandweer Zottegem — brandweer Sint-Lievens-Houtem op 01/01/2015 een volwaardige autonome brandweerpost. Deze brandweerpost werkt dus sindsdien volledig zelfstandig binnen de hulpverleningszone “Vlaamse Ardennen”.

Lees meer

TC 2001, de kleine club met grootse resultaten

TC 2001, de kleine club met grootse resultaten

Enkele weken geleden brachten we jullie op de hoogte van de schitterende interclub verhalen van de Houtemse tennisclub TC 2001. 2 ploegen waren op dat moment nog in de running om Oost-Vlaams kampioen te worden. Hoe het hen vergaan is en hoe de sfeer buiten interclub er aan toe gaat, lees je hier.

Lees meer

Bakkerij Aernoudt vindt het goed op ons Marktplein

Bakkerij Aernoudt vindt het goed op ons Marktplein

Nu het vernieuwde Marktplein al enige tijd officieel is geopend vinden ook nieuwe zaken hun weg naar de nieuwe panden eromheen. Zo ook Bakkerij Aernoudt, wij stelden hen enkele vragen.

Lees meer

Uitzonderlijk biertje te proeven tijdens de Berenfeesten!

Uitzonderlijk biertje te proeven tijdens de Berenfeesten!

De Gezinsbond Vlierzele-Zonnegem zet al enkele jaren zijn schouders onder de organisatie van de Berenfeesten in Vlierzele. Van vrijdag 6 juli tot maandag 9 juli is het weer zo ver. Maar dit jaar gingen ze nog een stapje verder. Ze bedachten een eigen bier, Vliezels Beerke, dat voor het eerst kan geproefd worden in het praatcafé van de Gezinsbond in de grote tent op het dorp en dat vanaf vrijdag 6 juli om 20u30. We gingen even luisteren bij één van de initiatiefnemers, Stefaan Deconinck.

Lees meer

Nieuw in onze gemeente: Crazy Cakes! Voor al jouw gepersonaliseerde taarten én inzetbaar voor elke gelegenheid

Nieuw in onze gemeente: Crazy Cakes! Voor al jouw gepersonaliseerde taarten én inzetbaar voor elke gelegenheid

Op Houtem Onderneemt een initiatief van de GRLE (Gemeentelijke Raad voor Lokale Economie) ontdekten we met een Thuis in Houtem delegatie één van Houtems nieuwste ondernemers. Namelijk Rebecca van Crazy Cakes. We gingen samen aan tafel, uiteraard met een stukje taart en leerden het ondernemersverhaal van Rebecca beter kennen.

Lees meer

Basisschool Klim-Op Actief Bezig

Basisschool Klim-Op Actief Bezig

Nu het einde van het schooljaar nadert wensen wij onze lezers nog eens een overzichtje te geven van wat we de afgelopen maanden in onze mailbox ontvingen van basisschool Klim-Op. Dat het daar bezige bijtjes zijn is ondertussen al wel duidelijk. Geniet alvast ook nog met volle teugen van jullie laatste weekje.

Lees meer

De WK voetbalgekte gaat verder op de markt!

De WK voetbalgekte gaat verder op de markt!

Maandag was de eerste WK match van ozne Rode Duivels tegen Panama live te volgen op het marktplein. De eerste helft verliep stroef maar bij aanvang van de tweede helft scoorden onze Rode Duivels in de 47ste minuut! Deze goal was rede genoeg om het feestje op gang te trekken. Uiteindelijk wisten de Rode Duivels te winnen met 3-0 van Panama. Morgen spelen we onze 2de match tegen Tunesië en ook hiervoor kan je weer terecht op het marktplein.

Lees meer

Dit weekend op de planning: de Zomerjaarmarkt!

Dit weekend op de planning: de Zomerjaarmarkt!

Tijdens het weekend van 23 en 24 juni vieren we naar jaarlijkse gewoonte de zomerjaarmarkt. Na de heraanleg vinden de festiviteiten voor het eerst plaats op ons vernieuwd marktplein. Het gemeentebestuur en vele andere organisaties hebben ook dit jaar een mooi en gevarieerd programma in petto, voor klein en groot!

Lees meer

Het gemeentelijk rampenplan, hoe gaat dat in zijn werk?

Het gemeentelijk rampenplan, hoe gaat dat in zijn werk?

Eind mei werd bij de hevige regenval die onze gemeente te verwerken kreeg het gemeentelijk ramenplan afgekondigd. Dat is niet alledaags, en zelfs zo uitzonderlijk dat bijna alle dergelijke afkondigingen van Vlaamse gemeentes het nationaal nieuws halen. Dat er zoveel water uit de lucht viel dat dit nodig was, daar hoeft weinig twijfel over te bestaan. Maar net zoals velen vroegen wij ons af: “wat houdt dat nu precies in?”. Reden genoeg om eens te luisteren bij gemeentelijk noodambtenaar Nicole De Maeseneire!

Lees meer

Informeren rond verkeersveiligheid je kan er niet vroeg genoeg met beginnen!

Informeren rond verkeersveiligheid je kan er niet vroeg genoeg met beginnen!

Deze week gingen de leerlingen van de eerste graad gingen vandaag naar een gratis voorstelling in CC De Fabriek: ‘Stop ’n Go!’ is een speelse theatervoorstelling voor kinderen van de eerste graad lagere school over verkeersveiligheid, zichtbaarheid en duurzame verplaatsingen met leuke voorbeelden van hoe het als voetganger of fietser moet zijn in het verkeer.  Educatie en humor samengebracht in een puike theatervoorstelling!

Lees meer

Kruispunten om te ontmoeten gerealiseerd

Kruispunten om te ontmoeten gerealiseerd

Reeds enkele malen brachten we informatie en de stand van zaken rond het project Kruispunten om te Ontmoeten. Omwille van het project was het mogelijk om enkele gezellige pleintjes te creëren. Ga er met de kinderen, de familie of de buren eens langs en maak er daar gerust een gezellig boeltje van. 

 

 

Lees meer

LivinusBike & LivinusRun kleuren mee de zomerjaarmarkt

LivinusBike & LivinusRun kleuren mee de zomerjaarmarkt

Binnen enkele dagen is het weer zover, zomerjaarmarkt 2018! Sint-Lievens-Houtem gaat alweer in feestmodus en met z'n allen feesten we onze eeuwenoude traditie. Uiteraard gebeuren de feestelijkheden nu helemaal anders dan vroeger. De zomerjaarmarkt kan je op een gezonde manier beleven, door je in te schrijven voor Pallieters Livinusbike. Voor wie de benen verkiest boven de banden is er eveneens de Livinusrun. Hieronder wat meer info. Laat je niet kennen en schrijf je nog in.

Lees meer

  • Road to the Final: een terugblik na 2 weken WK gekte
  • Basisschool Klim-Op werkt aan nieuwe speelplaats
  • Einde schooljaar 2017/2018
  • Inhuldiging nieuwe personeelswagen post Sint-Lievens-Houtem
  • Road to the Final: een terugblik na 2 weken WK gekte
  • Basisschool Klim-Op werkt aan nieuwe speelplaats
  • Einde schooljaar 2017/2018
  • Inhuldiging nieuwe personeelswagen post Sint-Lievens-Houtem

@thuisinhoutem op Twitter

Thuis in Houtem
De WK gekte is gaan liggen maar wij doen graag nog eens een terugblik naar hoe we dit hebben ervaren op het marktpl… https://t.co/E7rkqVWhk9

Logo TiH 1

Alle nieuws en informatie over Sint-Lievens-Houtem, waar en wanneer jij dat wil!

Like ons op Facebook!


Webdesign en hosting door WAVI || Digitale marketing door Pieter De Moor
Thuis in Houtem VZW - BE0647.927.930 - Verkoopsvoorwaarden